niedziela, 16 października 2011

    Urodził się Libanie jako najstarszy syn kupca średniej klasy. Pierwszy pokaz Saab’a odbył się kiedy on sam miał 18 lat. Gdy patrzy się na suknie wychodzące spod jego ręki aż trudno uwierzyć, że jest samoukiem. W jego projektach Środkowy Wschód spotyka się z nowoczesnym Zachodem. Te Królowa Rania miała na sobie podczas koronacji, a świat poznał Go w momencie, gdy Halle Berry odbierała Oskara.
 Bez wątpienia każda kobieta poczuje się dzięki niemu jak królowa, jeśli tylko posiada, co najmniej 35 tysięcy dolarów. W innym przypadku można tylko oglądać, wzdychać i podziwiać reklamę pierwszych perfum na której znajduje nasza top modelka, Anja Rubik.
Dla zainteresowanych polecam świetny artykuł, który ukazał się w Vanity Fair.  Photographs by Tinko Czetwertynski


4 komentarzy:

Piter Murphy pisze...

Anja Rubik jest piękną kobietą. Widziakem ją raz i oczarowała mnie wdziękiem i urodą.

cyrysia pisze...

Chciałabym być w rękach tego człowieka, by móc poczuć się jak królowa zakładając te cudne , wspaniałe i niepowtarzalne stroje...

Anonimowy pisze...

Uwielbiam jego projekty! Są takie kobiece :) Mila Kunis w jego sukni na rozdaniu Oscarów była po prostu zjawiskowa. Razem z Oscarem de la Rentą jest moim ulubionym projektantem. Tylko oni potrafią z takim smakiem wyeksponować wszystko, co piękne w kobietach :)

kaska pisze...

Co prawda mój tata nigdy nie mówił do mnie per księżniczka, ani też w ten sposób mnie nie traktował, jednak gdzieś głęboko, w moim sercu siedzi poczucie, że nią jestem. Że cechuje mnie niepowtarzalność, wyjątkowość i piękno, do opisu którego czasem brak słów. Zupełnie jak suknie projektanta. Zdaje się że Saab też widzi więcej niż inni. Czuje więcej. Jak inaczej mógłby tworzyć kreacje, w których każda z nas mogłaby się poczuć najpiękniejszą kobietą świata? To niemożliwe.
To człowiek, którego po lekturze artykułu nie będę wyłącznie podziwiać, ale i dozgonnie szanować za dobro, które w sobie nosi.
Dziękuję za podróż do Bejrutu