wtorek, 10 kwietnia 2012

Na blogach co chwila pojawia się notka o współpracy, pod recenzją często pojawia się podziękowanie dla konkretnego wydawnictwa. Zastanawiacie się, jak skontaktować się z wydawnictwem i tym samym zostać ich recenzentem? Wydawnictwo Świat Książki wyciąga do Was rękę. Blogerzy, którzy nie współpracują jeszcze z tym wydanictwem mają szansę na wygranie: Kontynuacja bestsellerowej powieści o rodzeństwie Dollanganger. Matka i babka więziły dzieci na ponurym poddaszu przez blisko trzy i pół roku. Po latach odosobnienia i tajemniczej śmierci jednego z braci - zdecydowali się na ucieczkę. Cathy, Chris i mała Carrie trafiają do domu doktora Paula Sheffielda, który - osamotniony po śmierci żony i syna - roztacza opiekę nad dziećmi. Wydaje się, że ich los się wreszcie odmienił i że każde z nich znalazło właściwą drogę w życiu. Ale mimo to wspomnienie niewoli i ból z tym związany cały czas im towarzyszy. Wiszące nad młodymi bohaterami rodzinne przekleństwo wciąż daje o sobie znać. Pamięć nie pozwala prowadzić im normalnego życia. Czy to ich wina? Czy z nimi działo się coś dziwnego? Tylko matka może im pomóc. Tylko zemsta da im satysfakcję.


Ale o co chodzi?
Osoby, które otrzymają egzemplarze konkursowe powinny je jak najszybciej przeczytać oraz stworzyć:

1) Recenzję (którą umieścicie na swoim blogu, a dodatkowo będziemy bardzo wdzięczni za umieszczenie jej lub jej części na stronach Empik, Merlin i Weltbild)
2) Hasła promocyjnego dla całego cyklu „Dollanganger” (http://www.biblionetka.pl/bookSerie.aspx?id=2378).

Do wygrania są:
 Dla nowych blogerów – za najbardziej interesującą recenzję książki autor(ka) otrzyma 200 zł do wydania na produkty na naszej stronie weltbild.pl (również na wszystkie produkty).
Jeżeli dana osoba wybierze sobie coś w chwili zamówienia niedostępnego w magazynie, to – po konsultacji – ma prawo do zmiany zamówienia.

Poza tym wszyscy autorzy wybranych przez nas haseł promocyjnych otrzymają 3 nowości, książki z najnowszego katalogu – do wyboru.

Termin zgłaszania się:
 Nowi blogerzy – do czwartku (12.04), do godziny 12:00.

Zgłoszenia proszę wysyłać do Agnieszki Tatery pod adres:
agnieszka.tatera@weltbild.pl

4 komentarzy:

awiola pisze...

Chyba warto spróbować...:)

Cassin pisze...

Straszna szkoda, że nie czytałam części pierwszej ;(

Joanna pisze...

To chyba jedyny konkurs dla nowych blogerów, nie wiem czym kierują się wydawnistwa w wyborach recenzentów

Miss Jacobs pisze...

Awiola,
Zawsze warto próbować. :-)

Cassin,
Może możesz wypożyczyć z biblioteki? Choć przy tej promocji to pewnie już jest kolejka.

Joanno,
Jestem przekonana, że Agnieszka udzieli wszystkich dodatkowych informcji. Sama nie chcę wprowadzać w błąd. :-)

WAŻNE:
W zgłoszeniu proszę podawać pełne dane adresowe oraz numer telefonu (w razie wygranej paczka zostanie wysłana kurierem).

Pozdrawiam serdecznie. :-)