niedziela, 2 marca 2014  
  Paryż jawi się w świadomości jako miasto romansu. To mekka zakochanych. Zaręczają się na Wieży Eiffla, spędzają miesiąc miodowy w jednym z apartamentów Ritza, świętują rocznice w przyulicznych kafejkach. Moim zdaniem to miejsce dobre również dla tych, którzy chcą ukoić ból rozstania. W Paryżu bowiem może zdarzyć się wszystko, nawet najbardziej szalony romans. Znam również osoby, które marzą o podziwianiu architektury miasta. Ciężko w końcu odmówić uroku tamtejszym kamienicom, parkowi Marii Antoniny czy Bulwarowi Haussmanna. A gdyby tak …. Połączyć wszystko razem?
Ekscytacja z przygody, motyle w brzuchu z radości, smak zakazanego owocu, który wreszcie jest na wyciągnięcie ręki. Najlepiej w blasku świec, odkrywając zapomniane piękno. Teraz to możliwe i to w dość niekonwencjonalny sposób. We are the Oracle to grupa, która organizuje fantastyczne przyjęcia w opuszczonych miejscach. Można powiedzieć, że dają im drugie życie poprzez wprowadzenie nowych lokatorów. Do tej pory udało im się zorganizować przyjęcia w takich miejscach jak np. basen, szkoła czy stacja kolejowa. 


Jak stać się częścią takiego wydarzenia? Po pierwsze, musicie przystąpić do subskrybucji newslettera WATO. Następnie trzeba czekać. Wiadomość może przyjść w każdej chwili. Warto dodać, że początkowo zawierać będzie informacje jedynie o dniu, w którym planowane jest przyjęcie. Liczbę gości szacuje się od 100 do 200 osób, cena biletu wynosi ok. 15 euro. Domyślając się liczby zainteresowanych, jestem pewna, że trzeba się śpieszyć. „Sprzedaż biletów” na pewno nie trwa długo. Sama lokalizacja przyjęcia wyjawiania jest dzień przed wydarzeniem.
Pozostaje powiedzieć tylko... Niech żyje bal!
Więcej zdjęć i informacji: Facebook/ Flickr

0 komentarzy: