czwartek, 8 marca 2012

Śledztwa paranormalne. Konsultacje, porady.
Ceny konkurencyjne.
Żadnych napojów miłosnych, sakiewek bez dna,
przyjęć ani innych rozrywek.

Harry Dresden jest najl;epszy w tym, co trobi - i wcale nie dlatego, że robi to jako jedyny. Kiedy więc chicagowska policja trafia na sprawę, która przekracza możliwości śmiertelników, to u niego szuka
odpowiedzi. Zwyczajny świat bowiem wcale nie jest taki zwyczajny, jak mogłoby się wydawać. W rzeczywistości jest pełen niezwykłych, nadprzyrodzonych istot - a większość z nich słabo zgadza się z ludźmi.
W takich sytuacjach wkracza Harry - trzeba maga, żeby schwytać... no, to właśnie, z czym policja akurat ma kłopoty.

Jest tylko jeden problem. Interes - delikatnie mówiąc - zdycha. Kiedy więc policja wzywa Harry’ego jako konsultanta w sprawie podwójnego krwawego morderstwa, dokonanego z pomocą czarnej magii, Harry liczy na
zastrzyk gotówki. Jednakże tam, gdzie działa czarna magia, stoi za nią jakiś czarny mag. Teraz ten mag zna imię Harry'ego. I wtedy sprawy stają się... interesujące.


Ciekawi, jak teoria przekłada się na praktykę? Zapraszam do loteri. :-)

Zasady:
Czas trwania zabawy: od dzisiaj (08.03.2012) do niedzieli (18.03.2012).
Wystarczy napisać w komentarzu, że jest się chętnym. Osoby nie posiadające konta na bloggerze proszone są o podanie swojego adresu mailowego.
Ponieważ dzisiaj jest Dzień Kobiet, to wszystkie panie, które zgłoszą się do - dzisiejszej - północy będą miały podwójny los i tym samym większą szansę na wygraną.
Mile widziane jest umieszczanie wiadomości o konkursie na swoim blogu.

Powodzenia!

54 komentarzy: