piątek, 26 listopada 2010

          Święta już blisko. Mikołaj zaczyna głowić się, co i komu podarować. Tyle ludzi na świecie a On tylko jeden.... Nie wyręczę go ze wszystkim, ale myślę, że w jednej sprawie mogę pomóc.
Otóż Wydawnictwo Bukowy Las za moim pośrednictwem postanowiło zorganizować konkurs.
Nagrodą tudzież świątecznym prezentem będzie książka pt. „ Tancerka Degasa” Kathryn Wagner.

Opis książki:
W starannie oddanej scenerii magicznego miasta świateł, uwodzicielskiego Paryża u schyłku XIX wieku rozgrywa się dramat młodziutkiej Alexandrine. Pochodząca ze wsi córka biednego rolnika jest ambitna, utalentowana i dzięki swej wytrwałości dostaje się do Opery Paryskiej z nadzieją, że zabezpieczy finansową przyszłość nie tylko swoją, ale i całej rodziny. Wkrótce jednak musi zmienić swe plany, gdyż zamiast zdobyć uznanie jakiegoś możnego patrona, zakochuje się w nieprzystępnym artyście, którego obrazy portretujące zakulisowe sceny z życia tancerek wywołują skandale i rewolucjonizują świat sztuki. Im głębiej dziewczyna poznaje Degasa i mroczne sekrety Paryża, tym trudniej jej ocalić marzenia o miłości i zostaniu primabaleriną.

Zasady? Jasne niczym słońce, które dzisiaj świeci.
Wystarczy napisać komentarz o treści „Zgłaszam się”. Nie musicie się głowić i troić. Kilka sekund i książką może być Wasza.
Zgłoszenia przyjmuję do 5 grudnia, do godziny 23.59.
Losowanie szczęśliwca/szczęściary odbędzie się 6 grudnia, czyli w Mikołajki.
Wysyłka jak tylko dostanę dane kontaktowe. ( Nie będą przetwarzane w żaden inny sposób, jedynie wysyłka)
Osoby nie posiadające konta na bloggerze proszę o napisanie w zgłoszeniu adresu e-mail w celu uniknięcia niemiłych pomyłek.

Czas... START!
Sponsor konkursu :


75 komentarzy: