sobota, 24 września 2011

Sobota to idealny dzień na porządki i sprawy organizacyjne, szczególnie te blogowe.

  1. Wynik sondy jest jednoznaczny, notek biograficznych nie będzie. Nie będę płakać z tego powodu, bo w końcu to i dla mnie mniej pracy. Plusem jest świadomość, że blog czytają osoby, po których się tego nie spodziewałam (bardzo dziękuję!) oraz ujawnienie się kilku nowych istot, które bardzo miło było mi poznać.
  2. Ponieważ gotowanie jest moją pasją nr 1, na równi z czytaniem, postanowiłam kontynuować publikowanie przepisów. Przyznaję, że w kwestii zdjęć idę na łatwiznę i zamieszczam te już wykonane, ale zapewniam, że wszystkie przepisy zostały wypróbowane i nie są kotami w workach. 
  3. Rubryka „Miejsce na dziś” również powróci na łamy tego bloga. Dzięki niej dowiaduję się jak piękny jest świat, zaś moja szklanka zaczyna robić się do połowy pełna.
  4. Zapraszam na mojego Facebook’a. Przekonałam się do tego dziwnego tworu i coraz bardziej on mi się podoba. Na profilu znajdziecie informacje o konkursach, linki do wywiadów (np. ostatnio dodany wywiad z turecką pisarką Elif Safak) i inne ciekawe rzeczy, które w danej chwili mnie rozśmieszyły, zastanowiły etc.   
To tyle na dzisiaj, nie można się przecież zbytnio przemęczać. ;-)
   Życzę Wam miłego, słonecznego i pogodnego dnia. :)
 Pozdrawiam serdecznie. :) 

7 komentarzy: